O nas

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, ludźmi z pasją. Do każdego z samochodów podchodzimy jak do dzieła sztuki, które mimo całego swojego piękna czasem potrzebuje renowacji by cieszyć oko jak najdłużej.

Charakteryzuje Nas profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny zdając sobie sprawę, że nasi klienci oczekują od nas najwyższego poziomu usług. Jesteśmy pierwszym profesjonalnym studiem car detailingu w Dąbrowie Górniczej
i okolicy. Korzystając z najwyższej klasy kosmetyków oraz sprzętu, wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie zadbamy o Twoje auto na najwyższym poziomie.

Jesteśmy PIMPNESS.

o1

o2
o3
o4
o5

CZYM JEST CAR DETAILING?

Jest to złożony proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i co najważniejsze konserwacji pojazdu samochodowego zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz – począwszy od lakieru przez tapicerkę, felgi i elementy wewnętrzne samochodu.
Zalety to nie tylko podniesienie walorów estetycznych pojazdu, ale również przedłużenie jego żywotności.

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację wnętrza pojazdu. Główne procesy dokonywane w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu, odkurzeniu elementów tapicerskich , podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Najistotniejszą elementem jest na dbałość o najdrobniejszy szczegół i dążenie do przywrócenia stanu fabrycznego.

Detailing zewnętrzny

Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych oraz zewnętrznych elementów plastikowych. Regeneracja lakieru jest jednym z najważniejszych i najbardziej efektownych procesów detailingowych – proces ten można podzielić na trzy etapy – mycie i oczyszczenie (dekonataminacja, deironizacja), polerowanie (od jednoetapowego po pełną korektę), konserwacja (wraz zabezpieczeniem wymienionych elementów).

Oczyszczenie karoserii prowadzi do usunięcia wszelkich obcych cząsteczek (jak ptasie odchody, smoła, żywica, asfalt i inne naloty drogowe) z powierzchni zewnętrznych poprzez użycie środków chemicznych o neutralnym pH, wody, glinki samochodowej.

W ramach auto detailingu wykonujemy proces polerowania powłoki lakierniczej ręcznie lub maszynowo, przy użyciu maszyny polerskiej, padów i bardzo wysokiej jakości past polerskich. Polerowanie lakieru powoduje usunięcie rys, drobnych utlenień, niewielkich wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru.

Konserwacja karoserii polega na nałożeniu ochronnej warstwy składającej się z nano-cząsteczek i komponentów odpychających lub specjalnego wosku, zabezpieczające karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i przywieraniu obcych cząsteczek.

Detailing felg

Wykonując detailing felg, nakładamy preparat który chroni felgi przez wżeraniem się w nie pyłu z hamulców i agresywnych substancji w czasie zimy. Czyszczenie kół po wykonaniu usługi detailingu staje się prostsze i szybsze – wystarczy umyć je myjką ciśnieniową i gąbką/szczotką bez użycia agresywnych środków czystości. Do czyszczenie felg używa się również glinki celem usunięcia wszelkich pozostałości po organicznych osadach.

Detailing szyb

Preparaty stosowane na szyby w ramach usługi detailingu zapobiegają osadzaniu się takich zanieczyszczeń jak pył, żywica, lód, śnieg, smoła, szczątki insektów. Szyby powleczone preparatem z nanocząsteczkami łatwo się myją przy użyciu mokrej ściereczki z mikrofibry nie pozostawiając smug. Dzięki nałożonej powłoce przy prędkościach powyżej 80km/h deszcz jest po prostu zwiewany z przedniej szyby samochodu! Polerowane szyby i zabezpieczone preparatami to bezpieczniejsza jazda w deszczu
i w nocy.