Usługi

USŁUGI

Sprawdź w jaki sposób możemy zaopiekować się Twoim samochodem.

Tytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładkiTytuł zakładki

u1

— MYCIE RĘCZNE —

Proces mycia składa się z kilku etapów. Rozpoczynamy od nałożenia aktywnej piany na samochód. Pozwala ona na wstępne zmiękczenie i zmycie bieżącego brudu, umożliwiając bezpieczne umycie auta szamponem. Po tym etapie przychodzi czas na mycie właściwe przy użyciu systemu dwóch wiader z separatorami, rękawic myjących oraz szamponu o neutralnym pH. W ten sposób bardzo dokładnie i bezpieczenie dla lakieru samochodu jesteśmy w stanie usunąć każdy brud. Trudno dostępne miejsca, czyszczone są specjalnymi pędzelkami, celem wydobycia brudu z każdego zakamarku. Po dokładnym umyciu przychodzi czas na suszenie karoserii specjalnymi ręcznikami oraz sprężonym powietrzem (w przypadku trudno dostępnych miejsc).

u2

— RENOWACJA LAKIERU —

Po dokładnym umyciu i oczyszczeniu powierzchni lakierniczej zostaje ona poddana glinkowaniu. Wszystkie elementy gumowe, ozdobne oraz wykonane z tworzyw sztucznych są oklejane, aby nie uległy uszkodzeniu. Po zakończeniu procesu polerowania powierzchnia lakiernicza uzyskuje połysk, eliminowane są rysy a samochód swym zewnętrznym wyglądem powraca do niemalże fabrycznego stanu.

u3

— ZABEZPIECZENIE LAKIERU —

Renowacja to nie wszystko. W trosce o lakier Twojego samochodu proponujemy nałożenie powłoki ochronnej lakieru renomowanych producentów, przedłużających żywotność lakieru i chroniących go podczas codziennej ekploatacji. Zabezpieczamy lakier woskami naturalnymi, sztucznymi, powłokami kwarcowymi oraz ceramicznymi.

u4

— DETAILING WNĘTRZA —

Dbając o wygląd Twojego samochodu nie zapominamy oczywiście o jego wnętrzu. Zaczynamy od dokładnego odkurzenia, wyciągnięcia kurzy, brudu z każdej widocznej szczeliny kończąc na wypraniu i wyczyszczeniu, wszystkich elementów: od podsufitki, poprzez fotele, aż po podłogę. Naszym zdaniem jest również sprawienie by wszelkie elementy takie jak plastiki, elementy chromowane czy skórzane odzyskały swój dawny blask, a jednocześnie poprzez zastosowanie wysokiej klasy impregnatów zachowały go jak najdłużej.

u5

— DETAILING KÓŁ —

Felgi zdecydowanie należą do tych elementów pojazdu, które najczęściej przyciągają wzrok. Niestety nalot z pyłu klocków hamulcowych, opiłki z tarcz a także inne trwałe przebarwienia mogą skutecznie popsuć wizerunek nawet najbardziej efektownych felg. W ramach usługi proponujemy kompleksowe czyszczenie kół. Felgi po wyczyszczeniu konserwowane są specjalnym woskiem natomiast opony uzyskują swoją pierwotną czerń.

u6

— HYDROFOBIZACJA SZYB —

Czyli tzw. "niewidzialna wycieraczka" sprawia, że powierzchnia szyb chroniona jest przez wytworzoną na bazie nanoczęsteczek ceramicznych powłokę, dzięki czemu nie ma konieczności używania wycieraczek podczas deszczu. Zabezpieczanie szyb, to nie tylko komfort i estetyka, ale również ważny aspekt w postaci zwiększonego bezpieczeństwa chociażby w postaci lepszej widoczności nocą.

u7

— RENOWACJA REFLEKTORÓW —

Często pomijany aspekt w obrębie czystości naszych pojazdów a jakże istotny. Walory estetyczne to oczywiście jedno ale kompleksowa renowacja reflektorów to przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa i większy komfort jazdy.

u8

— PRANIE TAPICERKI —

Dbając o samochód nie można zapomnieć o tapicerce czy dywanach. Kurz, brud, wylana kawa, soki, tłuste zacieki czasami dają się we znaki i obniżają estetykę samochodu. Brak komfortu wewnątrz auta może wzmożyć nieprzyjemny zapach. Pranie tapicerki usunie wszelkie zanieczyszczenia jak i przykry zapach. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem pozostawiając czystość i miły zapach.

u9

— CZYSZCZENIE, RENOWACJA, KONSERWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ —

Skórzana tapicerka w samochodzie nie powinna przysparzać właścicielowi zbyt wielu problemów. Wystarczy jedynie regularnie ją czyścić oraz pielęgnować. Jeżeli jednak dodzie już do przetarć, pęknięć i innych defektów skóry należy ją zregenerować. Dzięki specjalistycznym preparatom oraz doświadczeniu odpowiednio zadbamy o tapicerkę skórzaną oraz nadamy jej świeży wygląd.

u10

— PRZYGOTOWANIE AUTA POD SPRZEDAŻ —

Rynek wtórny aut w Polsce jest już na tyle nasycony, że niezbędne jest wyróżnienie się w tłumie sprzedających podobne samochody. Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi przygotowania auta do sprzedaży, a przekonasz się, że to opłacalna inwestycja!